۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۵ تير - 7/15/2020 1:44:51 PM / تهران - 12:44 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 1461  

ترویج یک ایدئولوژی، مسبب ساخت مدرسه ای شد/ ساخت یک مدرسه با مشارکت دانش آموزان در منطقه 6

با مشارکت دانش آموزان در نوزدهمین جشنواره تکریم خیرین مدرسه ساز هزینه ساخت یک مدرسه تامین شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۵ اسفند ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۸۲۴

رییس آموزش و پرورش منطقه 6 استان تهران در گفتگو با خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز گفت: خوشبختانه نوزدهمین جشنواره تکریم خیرین مدرسه سازهمانطور که انتظار می رفت به بهترین شکل خود برگزار شده است.

زهرا پروازی مقدم همچنین افزود: نکته جالبی که در جشنواره امسال وجود داشت ابتکار و نوآوری هایی بود که در این منطقه انجام شد، به این صورت که در برخی مدارس سررسید هایی را توزیع کردند که در آن ها به معرفی خیرین مدرسه ساز پرداخته شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: از آنجا که دکتر مصلی نژاد به عنوان خیر پیشکسوت در این حوزه، همواره تاکید داشتندد که ساخت مدارس توست نیکوکاران باید به تربیت خیرین منجر شود، در نوزدهمین جشنواره قرار بر آن شد که با مشارکت دانش آموزان منطقه 6، مدرسه ای جدید ساخته شود که این امر بسیار ارزشمند است و می تواند تاثیر قابل توجهی در روحیه انسان دوستانه دانش آموزان داشته باشد. 

رییس آمورش و پرورش منطقه 6 استان تهران اظهار داشت: پیش از آغاز جشنواره از مدارسی که توسط خیرین ایجاد نشده بودند نیز درخواست شد که اگر تمایل دارند در جشنواره تکریم خیرین مدرسه ساز مشارکت داشته باشند که خوشبختانه چند مورد از این مدارس استقبال کرده اند.

وی همچنین اذعان داشت: نکته جالب دیگر در خصوص این جشنواره، حضور اقلیت های خیر مدرسه ساز در آن بود، که علی رغم اینکه تمایلی  به شرکت در این مراسم نداشتند در نهایت با اشتیاق فراوان حاضر شدند.

پروازی مقدم در پایان تاکید کرد: تقریبا در تمام مدارس منطقه جشنواره تکریم خیرین مدرسه ساز برگزار شد که در اغلب آن ها مسئولان و معاونان منطقه 6 حضور داشتند، با این حال انتظار می رود که با همکاری مسئولان و همچنین مدارس جشنواره پرثمری داشته باشیم.

 
برچسب ها برچسب ها برچسب هاآموزش و پرورش 6


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه