۱۳۹۸ پنج شنبه ۸ اسفند - 2/27/2020 8:23:46 AM / تهران - 8:23 صبح
آرشیو خبر کد خبر: 2074  

مراسم آئین کلنگ زنی دبستان خیری تقی پور در منطقه14 تهران برگزار شد

مراسم آئین کلنگ زنی دبستان دخترانه قدس منطقه14، با حضورفولاد وند ، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ، و خیرنیک اندیش مدرسه ساز ( محمد علی تقی پور ) برگزار گردید .
تاریخ انتشار :۱۳۹۸ يکشنبه ۱۵ دي ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۱۴

 مراسم آئین کلنگ زنی دبستان قدس ، با حضورفولاد وند ، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ، و خیرنیک اندیش مدرسه ساز ( محمد علی تقی پور ) ، اجاقی مدیر منطقه و جمعی از اعضای شورای معاونین ، معاون ، شهردار منطقه 14 ، جمعی از مسئولین ادارات و نوسازی مدارس شهر تهران و نهادهای مستقردرمنطقه 14 تهران و خیرین نیک اندیش مدرسه ساز ، سبزواری نماینده خیرین در منطقه 14 ، که اجرای برنامه در دبیرستان دخترانه بشارت بر گزار گردید . 

در ابتدای جلسه فولادوند ، مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران ، ضمن عرض تبریک و تسلیت ، بمناسبت شهادت ، سردار حاج قاسم سلیمانی و همراهانش ، در خصوص شخصیت و محبوبیت سردار سلیمانی بیان خاطره ای ازایشان مطالبی را بیان نمودند . و در ادامه تشکر خود از ، تقی پور خیر نیک اندیش نمودند که ساخت دبستان قدس را به عهده گرفتند و همچنین بیان نمودند که در این شرایط فعلی و وضعیت آموزشی خوبی از نظر فضا نداریم ، چرا که در هدف گذاری آنطور که باید باشد تلاش نشده ، ولی خدا را شکر می کنیم آن تعهد اتی که مجمع خیرین داشتند و انجام دادند ما را به این اهداف نزدیک می کند و باید تشکر کرد . سپس در ادامه اجاقی ، مدیر منطقه ، ضمن تبریک و تهنیت بمناسبت سردار حاج قاسم سلیمانی و همراهانش ، و خیر مقدم به مدعوین و مهمانان ، تشکر خود را از خیر نیک اندیش مدرسه ساز ( محمد علی تقی پور ) و خانوده ایشان ، که در این کار خداپسندانه ما را یاری نمودند ، اعلام کردند . و در پایان مدعوین با حضورخود در دبستان دخترانه قدس ، باذکر صلوات بر محمد و آل محمد (ص)، کلنگ مدرسه جهت ساخت و ساز را زدند .

برچسب ها برچسب ها برچسب هامنطقه 14=خیرین


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه