۱۳۹۹ جمعه ۱۶ خرداد - 6/5/2020 7:41:57 PM / تهران - 6:41 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 748  

هفتمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز شهرستان ری برگزار شد

هفتمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز شهرستان ری با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، محمدرضال حافظی رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، فرماندار ویژه شهرستان ری،اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان ری ،شهردار منطقه 20 و دهها نفر از خیرین مدرسه ساز در فرهنگسرای ولا برگزار شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۶ فروردين ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۲۴۳۳

به گزارش خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، شهرستان ری برای یک نوبته شدن مدارس این شهرستان به 50 مدرسه جدید نیاز دارد که در این جشنواره برای ساخت 50 مدرسه مورد نیاز در چهار ناحیه شهر ری ، کهریزک ، حسن آباد فشافویه و خاوران کمک های نقدی و غیرنقدی جمع آوری شد.

در این جشنواره رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور طی سخنانی افزود: نهضت مدرسه سازی توسط خیرین نه تنها در ایران اسلامی بلکه در اقصی نقاط جهان به یک فرهنگ عمومی تبدیل شده است.

محمدرضا حافظی اظهار کرد: درمدت 17 سال گذشته با حضور 600 هزار خیر و نیکوکار بالغ بر یک هزار مدرسه در کشور احداث و تحویل آموزش و پرورش داده است.
 

وی افزود: نهضت مدرسه سازی که در زمان کنونی در کشور به یک حرکت بالنده وعزتمند تبدیل شده همچنان با حمایت های مردم و خیرین به راه خود ادامه خواهد داد.

حافظی با بیان اینکه دانش آموزان امروز دانشمندان و نخبگان هسته ای فردا خواهند بود، تصریح کرد: بایستی برای ارتقا سطح کیفی و کمی به کمک آموزش و پرورش آمده و قطعا عملی که با اخلاص همکار باشد بیش از سایر اعمال نزد خدا پذیرفته خواهد شد.

وی تاکیدکرد: انجمن خیرین مدرسه ساز ایران یک نهاد غیردولتی است که با هدف ساختن مدرسه های جدید و نیز بازسازی، بهسازی و تجهیز مدارس موجود در این کشور راه اندازی و اعضای این انجمن به عنوان بازوی مردمی سازمان نوسازی مدارس ایران، تاکنون هزاران مدرسه در شهرها و روستاهای سراسر ایران ساخته است.

رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، گفت: امروز در برخی از شهرها مدارس چندین نوبته جای خود را به مدارس هوشمند داده است و بایستی با همدلی و همراهی مردم، مسوولین و خیرین بیش از گذشته برای تامین نیازهای واقعی آموزش و پرورش بیش از گذشته تلاش کنیم.

وی ساخت مدرسه توسط خیرین را یک اقدام ماندگار و یک صدقه جاریه دانست.

در هفتمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز شهرستان ری از خیرین این شهرستان تجلیل شد و همچنین تعدادی از نیک اندیشان این شهرستان به جمع خیرین مدرسه ساز شهرستان ری افزوده شدند.

برچسب ها برچسب ها برچسب هاری


اخبار مرتبط با این خبر
12345678910...>>
ردیفتیترتاریخ
1 سه زمین آماده واگذاری به خیرین برای ساخت مدارس جدید در جنوب پایتخت ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد
2 هماهنگی ۲۰ خبرنگار برای پوشش فعالیت های خیرین مدرسه ساز در مناطق ۲۰گانه شهرتهران ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد
3 منطقه ای با کمترین سرانه فضاهای آموزشی ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد
4 تراکم بالای جمعیت دانش آموزی مشکل اصلی منطقه 4 تهران/ 8 فضای فرسوده آماده ساخت مدارس جدید / اجرای جدی برنامه دو ساله خیرین در منطقه ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد
5 فعال کردن ظرفیت بازار تهران اولویت اصلی منطقه در جذب خیرین جدید ۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد
6 کمبود مدرسه در منطقه 22 تهران به عنوان اولویت اصلی آموزش و پرورش منطقه 5 تهران ۱۳۹۹ سه شنبه ۳۰ ارديبهشت
7 منطقه شش پایتخت مجری طرح مسئولیت های اجتماعی در حوزه مدرسه سازی / فعال سازی ظرفیت سازمان ها و شرکت ها در طرح مسئولیت های اجتماعی ۱۳۹۹ سه شنبه ۳۰ ارديبهشت
8 کلنگ ساخت مدرسه خیری شش کلاسه شهدای کشار به زمین زده شد ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ ارديبهشت
9 ۱۸ مدرسه فرسوده منطقه ۸ آماده واگذاری به خیرین برای ساخت مدارس جدید ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۴ ارديبهشت
10 ۵ مدرسه فرسوده منطقه ۷ آماده جذب خیرین جدید/ خودنمایی یک مدرسه۹۵ساله در میان مدارس فرسوده منطقه ۷ / جذب خیر برای سه مدرسه فرسوده منطقه هفت در روزهای آینده ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۲ ارديبهشت
11 بانوی خیر تهرانی آپارتمان ۱۰۰ متری خود را برای مدرسه سازی اهدا کرد ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت
12 طرح کارنامه مدارس خیرساز و تکریم مجازی خیرین در چهار مدرسه شهرتهران برگزار شد / پیام تشکر دانش آموزان از خیرین در نشست ویدیو کنفرانسی ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۶ ارديبهشت
13 مدارس فرسوده و استیجاری مهم ترین مشکل منطقه 2 پایتخت ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۶ ارديبهشت
14 تاکید مدیران مجمع و اداره کل آموزش و پرورش بر اجرایی شدن برنامه دو سالانه خیرین مدرسه ساز پایتخت ۱۳۹۹ يکشنبه ۷ ارديبهشت
15 " برنامه دو ساله " مجمع خیرین مدرسه ساز برای 15 منطقه شهر تهران تبیین شد ۱۳۹۹ دوشنبه ۱ ارديبهشت
16 "خیرین مدرسه ساز قدردان تلاش کادر پزشکی کشور در مقابله با ویروس کرونا" ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين
17 هرچه مدرسه هوشمندانه ساخته شود ظرفیت‌های دانش‌آموزان بهتر شکوفا می‌شود ۱۳۹۸ شنبه ۲۶ بهمن
18 مدرسه خیری مولود اسلامیه به بهره برداری رسید ۱۳۹۸ شنبه ۲۶ بهمن
19 مدرسه خیرساز فدک در منطقه 12 تهران افتتاح شد ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۱ بهمن
20 ۱۵۰ مدرسه تهران سال آینده بازسازی خواهد شد ۱۳۹۸ شنبه ۱۹ بهمن
12345678910...>>

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه