۱۳۹۹ جمعه ۱۶ خرداد - 6/5/2020 7:50:41 PM / تهران - 6:50 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 243  
امام جمعه قرچک خیرین در جشنواره خیرین مدرسه ساز مطرح کرد:

همت خیرین در حل مشکلات آموزشی اثرگذار بوده است

امام جمعه شهرستان قرچک در جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز این شهرستان، خیرین مدرسه ساز را چهره های ماندگار فرهنگی جامعه معرفی کرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ سه شنبه ۶ اسفند ساعت 14:44 تعداد بازدید : ۲۶۷۲


به گزارش خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، "حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی" افزود: اگر بهترین و پرمحتوا ترین کتب و ابزار برای توسعه دانش در کشور وجود داشته باشد ولی مدرسه ای نباشد که فرزندان کشور در آن تحصیل کنند، بهره ای نصیب جامعه نمی شود.
وی گفت:  اجر کار خیر نزد خداوند چندین برابر است و در این میان افرادی که فرهنگ مدرسه سازی را ترویج می دهند نیز مانند انجام دهنده این عمل خیر هستند و به فرموده پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص) عامل و راهنمای کار خیر مانند انجام دهنده آن است.
نماینده ولی فقیه در شهرستان قرچک تصریح کرد: همت خیرین در حل مشکلات آموزشی اثرگذار بوده است و باعث شده تا امروز در بسیاری از مناطق به ویژه مناطق محروم شاهد احداث مدارسی باشیم که اجرای آن با اعتبارات دولتی میسر نبود.
امام جمعه شهرستان قرچک خاطرنشان کرد: خیرّین مدرسه ساز در انجام کارهای عام المنفعه همواره پیش قدم بوده اند و توانسته اند ارزش های معنوی را در جامعه حاکم نمایند .
 سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک/ مدرسه سازی باعث رشد و پیشرفت جامعه می شود
سرپرست فرمانداری قرچک گفت: تلاش در امر مدرسه سازی باعث رشد و پیشرفت روز افزون جامعه می شود.
به گزارش خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز تهران، علی صادقی در جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز شهرستان قرچک افزود: به فرموده خداوند متعال کسانی که در راه رسیدن به قرب الهی لحظه شماری می کنند و ایمان به بازگشت همه به سوی خدا دارند در ردیف فرشتگان الهی ،پیامبران و بندگان صالح خداوند قرار دارند و خیرّین مدرسه ساز این چنین هستند .

وی گفت : کسانی که در راه خدا از مال و ثروت خود می گذرند و در راه خیر قدم بر می دارند انسان های شایسته ای هستند که از نعمات خدا در راه خیر و صلاح جامعه بهره می برند .

نماینده دولت در شهرستان قرچک تصریح کرد: خیرین مدرسه ساز با تلاش در امر ارتقاء سطح علم و آگاهی آینده سازان ایران اسلامی ، رشد و توسعه همه جانبه کشور را فراهم کرده اند و باعث شده اند تا جوانان ایران اسلامی قله های علمی جهان را فتح نمایند .

وی بیان داشت : امروز توسعه و پیشرفت جوامع در سایه محوریت علم میسر می شود و کشورهایی رشد و توسعه یافته اند که دانش را مورد اهتمام قرار داده اند.

سرپرست فرمانداری قرچک افزود : کسانی که به دنبال ایجاد فضاهای آموزشی در کشور می باشند، بندگان صالح خداوند محسوب می شوند و باعث می شوند تا آینده ای درخشان نصیب ایران اسلامی شود.

صادقی افزود: باید بر دستان تمام خیرین بوسه زد زیرا توانسته اند از جهاد بخشش اموال که نوعی جهاد اکبر است سرفراز بیرون بیایند.
 
محمد جواد آل داوود


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 همت خیرین در حل مشکلات آموزشی اثرگذار بوده است ۱۳۹۲ سه شنبه ۶ اسفند

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه