۱۳۹۹ جمعه ۱۶ خرداد - 6/5/2020 7:22:31 PM / تهران - 6:22 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 225  

اخبار تهران/ جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز قرچک برگزار شد

سومین جشنواره تجلیل از خیرّین مدرسه ساز شهرستان قرچک برگزار شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ دوشنبه ۵ اسفند ساعت 15:15 تعداد بازدید : ۲۵۷۶

به گزارش خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز تهران، در این مراسم که در سالن اجتماعات کانون ملائک شهرستان قرچک برگزار شد ، از خیرّین نیک اندیش مدرسه ساز این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

رئیس اداره مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این جشنواره گفت : حضور خیرّین مدرسه ساز ، مهمترین عامل در رفع مشکلات کمبود فضاهای آموزشی است و باعث می گردد تا اهداف این نهاد در تربیت آینده سازان ایران اسلامی محقق گردد.

وی همچنین اظهار داشت: در طول سه سال گذشته بیش ازچهار هزار نفر جذب مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان قرچک شده اند و گام های موثری در احداث فضاهای جدید آموزشی در این شهرستان برداشته اند.
 

هوشمند درویش گفت :خیرّین نیک اندیش در سال های اخیر گام های موثری در ساخت و تجهیز مدارس در سراسر کشور برداشته و باعث شده اند تا کمبود فضای آموزشی به ویژه درمناطق محروم جبران شود.

وی اظهار داشت : خیرّین مدرسه ساز با تلاش و مجاهدت و انفاق مال خود توانستند تحریم های دشمن را بی اثر کرده و با احداث مدارس متعدد ، زمینه پروش دانش آموزان و آینده سازان ایران اسلامی را فراهم کنند.

وی بیان داشت :امروز ساخت مدرسه به فرهنگی مقدس تبدیل شده و باعث گردیده تا بسیاری از افراد با ورود به عرصه مدرسه سازی ازدولت نیز پیشی گرفته و بازوی پرتوان نظام در پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی باشند.

درویش افزود : خیرّین مدرسه ساز با تبعیت از مقام معظم رهبری ، زمینه شکل گیری حماسه اقتصادی را فراهم کرده و با حضور در عرصه مقدس تعلیم و تربیت و توجه به اقتصاد مقاومتی توطئه استکبار جهانی را خنثی کرده اند.

منبع : آل داود
برچسب ها برچسب ها برچسب هاجشنواره قرچک سال 92


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه