۱۳۹۸ دوشنبه ۳۱ تير - 7/22/2019 9:40:30 PM / تهران - 8:40 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 754  

جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز شهرستان فیروزکوه برگزار شد

ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان فیروزکوه بیست و هفتمین روز از فروردین ماه سال جاری برگزار شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ شنبه ۲۹ فروردين ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۲۲۱۹


به گزارش خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، جشنواره تجلیل وتکریم ازخیرین مدرسه ساز شهرستان فیروزکوه با حضور محمدرضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، مشهدی عباسی نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، نجفی مشاور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، حجت الاسلام سراج امام جمعه اسبق فیروزکوه، ایمانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه و جمعی از خیرین نیکوکاربرگزار شد.
 محمدرضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت و  گفت: طی سالهای گذشته و مواجهه با تحریم ها و فشارهای دشمنان فکر می کردیم مشارکت های مردمی کاهش یابد، اما بر همگان ثابت شد که ملت ایران اسلامی حاضرند برای ارتقای نظام تعلیم و تربیت که بسترساز توسعه پایدار است، بیش از اینها هزینه کنند.

حافظی تصریح کرد: امروز و به برکت این اقدام خداپسندانه 600 هزار خیرمدرسه ساز در کشور و بیش از هزار خیر در سراسر جهان حضور دارند که 33 درصد مدارس موجود کشور ثمره این همت و اخلاص خیرین است.
وی خاطرنشان کرد: در اجرای منویات مقام معظم رهبری، سال گذشته با سرکشی به مدارس بخش شیعه نشین هندوستان 12 مدرسه که به نام معلم شهید مطهری نامگذاری شده بود بازدید به عمل آمد و کمک های خوبی برای رفع معضلات این واحدهای آموزشی جمع آوری و هزینه شد.
گفتنی است سخنرانی دیگر مدیران، اجرای سرود توسط دانش آموزان دبیرستان حضرت خدیجه(س)، قرائت دکلمه و شعر از سوی نیما صفایی یکی از دانش آموزان مدرسه استثنایی ابرار و امید شهرستان و همچنین گلریزان کمک های مردمی در جهت تاسیس مدارس و تجهیز آنها از دیگر برنامه های جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان فیروزکوه بود.
درپایان این جشنواره ازخیرین مدرسه سازشهرستان فیروزکوه تجلیل و هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.
شایان ذکر است از تعهدات خیرین مدرسه ساز در برنامه گلریزان  ساخت مدرسه 6 کلاسه در شهر ارجمند، تکمیل مدرسه مسکن مهر 2 در شهرک دشت ناصر،اجرای پروژه سالن ورزشی در شهرک ولی عصر، تکمیل و تجهیز مدرسه آیت الله مشکینی و افزایش  و دیوار کشی محوطه مرکز آموزشی و فرهنگی فرهنگیان این شهرستان تعهد شد.

فاطمه ناگهی

برچسب ها برچسب ها برچسب هافیروزکوه


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه