۱۳۹۹ جمعه ۱۶ خرداد - 6/5/2020 8:05:32 PM / تهران - 7:05 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 1903  
با حضور سالاری عضو شورای شهراسلامی تهران و فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد؛

دفتر مجمع خیرین مدرسه ساز منطقه 14 افتتاح شد

دفتر خیرین مدرسه منطقه 14 ، با حضور ، سالاری عضو شورای شهراسلامی تهران ، فولادوند ، مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران و هیات همراه ، اجاقی ، مدیر منطقه ، سبزواری نماینده خیرین مدرسه ساز منطقه 14، و جمعی از مسئولین نهادها و سازمان ها و ادارت منطقه ای و خیرین مدرسه و مدیران مدارس خیر ساز و جمعی از اعضای شورای معاونین ، در سالن شورای منطقه ، برگزار گردید .
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ دوشنبه ۶ اسفند ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۱۸۸

 در ابتدای مراسم اجاقی مدیر منطقه ، ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین و مهمانان وعرض  تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهراء (س) ، در خصوص اهم اقدامات و فعالیت های خیرین منطقه و ارزش کار والای آنان مطالبی بیان نمودند . سپس گزارشی از وضعیت مدارس در سطح منطقه با توجه به تراکم دانش آموزی ، بافت فرسوده مدارس و تراکم مهاجر پذیری و ساخت و سازهای بی رویه در منطقه و کمبود فضای آموزشی و زمین جهت احداث مدرسه ، بیان نمودند . در ادامه جلسه ، سبزواری نماینده خیرین مدرسه منطقه 14 ، گزارشی از عملکرد دفتر مجمع از سال 89  ارائه نمودند . سپس  ، فولادوند  مدیر کل ، ضمن تشکر از مدیر منطقه و عوامل برپا کننده  افتتاح دفتر انجمن خیرین و خیر مقدم به مدعوین و جمع خیرین ، گرامی داشتندیاد و خاطره  شهدا ی هفته تربیت و میلاد با سعادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام حضرت زهراء (س) را و تبریک به  خانم های حاضر در جلسه  ، سپس گزارشی از وضعیت مدارس شهر تهران از بابت ساخت و ساز( 7000 واحد آموزشی که نیاز مند به  تخریب و باز سازی دارد ، حدود  8000 واحد آموزشی نیاز به مقاوم و ایمن سازی دارد  ، و با توجه به تراکم بسیار بالای دانش آموزی و مهاجر پذیری به تهران ، مطالبی را  ارائه نمودند . واز نظر  وضعیت فضای آموزشی شرایط خوبی نداریم و در حدود 25000 مدرسه در این راستا باید ایجاد و باز سازی گردد ،  لذا  دست یاری و همکاری بیشتر را از خیرین مدرسه ساز نیک اندیش و بزرگوار را  با توجه به مشکلات موجود شهر تهران  را خواستارشدند .   . و سالانه حدود 40 هزار نفر به آموزش و پرورش اضافه می شود و امیدوارم با افتتاح دفتر انجمن خیرین ، فعالیت های بیشتری برداشته شود وتا گام های بهتری برداریم و همه و همه باید کمک کنند . سپس ، سالاری عضو شورای شهراسلامی تهران ، ضمن تشکر از مجموعه برپا کننده دفتر انجمن خیرین مدرسه ساز و  این جلسه و مراسم معنوی را داشتند  ،و  عرض تبریک ایام میلاد را داشتند و در ادامه در خصوص اینکه مشکلات و مسایل موجود در کمبود فضای آموزشی شهر تهران و غیره ، قطعا به دست توانمند ، خیرین مدرسه ساز ، قابل حل خواهد بود  و آمار هایی که ما از تلاش ها و زحمات خیرین مدرسه ساز داریم گویای این واقعیت می باشد .و  نقش بسزای این خیرین در این  امر خداپسندانه و مهم( مدرسه سازی ) مطالبی را بیان نمودند و باید هم خیرین هم آحاد ملت و مسئولین در این امر مهم تلاش کنند تا بتوانند مشکلات فضای آموزشی پایتخت را با توجه به مهاجر پذیری بالای شهر تهران که چهارمین استان برخودار می باشد را حل کنند و سپس گزارشی از آمار مهاجر پذیری و افزایش جمعیت شهری و روستایی از قبل تا کنون را ارائه کردند و پیامدها و مشکلات این مهاجرت را بیان نمودند . و امید واریم با همت مسولین و تلاش خیرین مدرسه ساز که طلایه دار نهادینه کردن ایفای مسئولیت پذیر اجتماعی بودند و هستند و الان هم همینطور می باشند ، مشکلات برطرف شود . در ادامه دلیلی ، نماینده مجمع خیرین منطقه 4 تهران هم گزارشی از اهم اقدامات و فعایت ها خیرین و مشکلات موجود بیان نمودند. و در پایان جلسه به رسم ادب و احترام از تلاش های خداپسندانه ،  چند تن خیرین مدرسه ساز  تقدیر و تشکر بعمل آمد و دفتر مجمع خیرین توسط ، سالاری عضو شورای شهر اسلامی تهران افتتاح گردید .  

برچسب ها برچسب ها برچسب هامنطقه 14


اخبار مرتبط با این خبر
123
ردیفتیترتاریخ
1 مراسم آئین کلنگ زنی دبستان خیری تقی پور در منطقه14 تهران برگزار شد ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۵ دي
2 مراسم کلنگ زنی مدرسه خیرساز استثنایی مفید در منطقه 14 تهران برگزار شد ۱۳۹۸ شنبه ۲ آذر
3 مراسم کلنگ زنی مدرسه خیرساز شهید ادیبی در منطقه 14 تهران برگزار شد ۱۳۹۸ يکشنبه ۳۰ تير
4 دفتر مجمع خیرین مدرسه ساز منطقه 14 افتتاح شد ۱۳۹۷ دوشنبه ۶ اسفند
5 مدرسه بانوی نیک اندیش جواهری افتتاح شد ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۰ ارديبهشت
6 افتتاح مدرسه خیرساز بانوی نیک اندیش ساقه جواهری ۱۳۹۷ شنبه ۸ ارديبهشت
7 اهدای دو کانکس به مردم روستای دالاهو در استان کرمانشاه ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۰ بهمن
8 در تمامی مراحل ساخت مدرسه با پدرم همراه بودم ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۷ مهر
9 ساخت مدرسه یک کار ماندگار است ۱۳۹۶ شنبه ۱۷ تير
10 آینده درخشان دانش‌آموزان، دغدغه خیرین مدرسه‌ساز است ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۲ ارديبهشت
11 خیرین مشکلات منطقه را تا حدود بسیاری برطرف کرده‌اند/ مشکل مدارس دوشیفت داریم ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۲ ارديبهشت
12 استقبال دانش آموزان از جشنواره های تجلیل از خیرین مدرسه ساز بسیار باشکوه بود ۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند
13 مدرسه سازی انسان سازی است ۱۳۹۵ سه شنبه ۲ آذر
14 دو شیفته بودن برخی مدارس مشکل اصلی منطقه است ۱۳۹۵ دوشنبه ۱ آذر
15 جذب خیرین جدید در هفته نکوداشت ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۹ ارديبهشت
16 یک خیّر مدرسه ساز برای دانش آموزان منطقه 14 تهران سالن ورزشی می سازد ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۷ مهر
17 یک خیر مدرسه ساز برای دانش آموزان منطقه 14 تهران سالن ورزشی می سازد ۱۳۹۴ يکشنبه ۲۶ مهر
18 بازدید رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و اعضای مجمع تهران از مدرسه شهید احمدی روشن منطقه 14 تهران ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱ مهر
19 افتتاح آموزشگاه خیرساز" باقی" در منطقه 14 تهران با حضور رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱ مهر
20 یک مدرسه خیّری در منطقه 14 تهران در آستانه بهره برداری ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۷ مرداد
123

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه