۱۳۹۸ پنج شنبه ۸ اسفند - 2/27/2020 7:06:26 AM / تهران - 7:06 صبح
آرشیو خبر کد خبر: 363  
به بهانه تجلیل از نخبگان یک مدرسه خیرساز؛

مدرسه مرحوم علی سادات گوشه در صدر مدارس منطقه 6 تهران قرار گرفت

همین دو سال پیش بود که به همراه آقای سادات گوشه سری به یکی از پروژه های نیمه تمام محله یوسف آباد تهران زدیم. زمانی که در پروژه حاضر شدیم، مدرسه بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشت و نیاز به 150 میلیون تومان اعتبار بود تا مدرسه کامل شود. خیر نیکوکار آقای سادات گوشه پس از بازدید از این مدرسه این هزینه را تقبل کرد و امروز مدرسه «مدرسه مرحوم سیدعلی سادات گوشه» در صدر مدارس منطقه 6 تهران می درخشد. این مدرسه با 830 متر زیربنا دارای 6 کلاس، 1 سالن چندمنظوره، آزمایشگاه و سایت رایانه ای است. ابوالحسن سادات گوشه بنا بر وصیت مادرش ساخت این مدرسه را برعهده گرفته بود. درباره اقدامات خیرخواهانه اش می گوید: مادرم علاقه بسیاری داشت که یک مدرسه بسازد و به همین دلیل وصیت کرد ثروتش صرف مدرسه سازی شود و من امروز خوشحالم که توانستم به وصیت مادرم عمل کنم.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ساعت 13:01 تعداد بازدید : ۳۷۶۲


جشنواره ای برای تجلیل از خانواده نیکوکار سادات گوشه
مراسم تقدیر از خانواده سادات گوشه و برگزاری جشنواره دانش آموزی در محل مدرسه روز ۲۰ اسفند ماه همزمان با جشنواره های مدارس خیرساز منطقه ۶ تهران، با حضور دانش آموزان برتر مدرسه برگزار شد.
این خیر نیکوکار که خود دارای مدرک کارشناسی ارشد متالوژی از کشور آلمان است در جمع دانش آموزان این مدرسه می گوید: امیدوارم حرکت ما زمینه ساز گسترش و ترویج فرهنگ خیریه بین دانش آموزان و دیگر افراد جامعه شود.
در ادامه مراسم با اهدای هدایا و لوح تقدیر از خانواده سادات گوشه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

کسب بیش از ۲۰ عنوان رتبه برتر دانش آموزان مدرسه در منطقه و استان
«فاطمه خیرخواه» مدیر مدرسه که خود فوق لیسانس رشته حقوق است، درباره وضعیت تحصیلی دانش آموزان می گوید: در این مدرسه که در یک شیفت اداره می شود، ۱۶۳ دانش آموز درس می خوانند. این مدرسه در زمینه های علمی، آموزشی، پرورشی رتبه های بسیاری در سطح منطقه و استان کسب کرده است. رتبه اول بدمینتون استان، رتبه اول صنایع دستی منطقه، رتبه اول مفاهیم قرآنی، رتبه دوم حفظ قرآن، رتبه اول تا سوم شنای منطقه تنها چند نمونه از موفقیت های این دانش آموزان است.
وی درباره خیر نیک اندیش مدرسه آقای سادات گوشه ادامه می دهد: حضور آقای سادات گوشه به دلیل تمهیدات و خصایص انسانی ارزشمندشان در جمع دانش آموزان بسیار تأثیرگذار است. زیرا دانش آموزان با حضور ایشان دلگرم و انگیزه شان  بیشتر می شود.

هوشمندسازی در یادگیری دانش آموزان نقش بسزایی دارد

«ملیکا حبیب زاده» دانش آموز پایه هشتم است. وی درباره مدرسه اش می گوید: بسیار خوشحالم که در یک مدرسه خیری درس می خوانم و از خانواده سادات گوشه تشکر می کنم که مدرسه ای با تمام امکانات برای دانش آموزان این منطقه ساخته اند. من حفظ قرآن را از ۸ سالگی آغاز کردم و معلمان مدرسه ام نقش بسیار بزرگی در موفقیتم داشتند.
ـ «علی مددی» رتبه اول بدمینتون در استان را کسب کرده است. او نیز از کادر و معلمان خود بسیار راضی است و می گوید: مدیر مدرسه و معلمان تأثیر بسزایی در موفقیت تمامی بچه ها داشته اند اما فضای نوسازی و بازسازی شده مدرسه نیز نقش بسیار مهمی در روحیه دانش آموزان دارد. هوشمندسازی مدرسه نیز باعث یادگیری بهتر مفاهیم می شود.

برچسب ها برچسب ها برچسب هامدرسه سادات گوشه , منطقه 6


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه