۱۳۹۹ جمعه ۱۶ خرداد - 6/5/2020 8:49:47 PM / تهران - 7:49 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 1277  

مراسم بهره برداری از دو مدرسه خیرساز در جنوب پایتخت برگزار شد

مراسم بهره برداری از مدارس خیرساز کاوه آهنگر و مینو نیک نیان با حضور مرتضی بانک معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری و هدایت الله جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری در یکی از مناطق جنوبی پایتخت برگزار شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ يکشنبه ۱۸ مهر ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۱۳۵۸
 
به گزارش خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، مدرسه کاوه آهنگر در زمینی به مساحت 2 هزار و 350 متر مربع با زیربنای 3 هزار و 295 متر مربع با 16 کلاس، 8 اتاق اداری، آزمایشگاه، کتابخانه و نمازخانه و صرف اعتبار 40 میلیارد ریالی در بخش خاوران شهرستان ری ساخته شده است.
مدرسه مینو نیک نیان نیز در زمینی به مساحت 2 هزار و 540 متر با زیربنای 945 متر مربع به صورت 6 کلاس، 6 اتاق اداری، آزمایشگاه، کتابخانه و نمازخانه ساخته شده است.
عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بهروز نصیری رئیس ناحیه یک آموزش و پرورش شهرستان ری و جمعی از مسئولان، فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان ری نیز در این مراسم حضور داشتند.
فرماندار ویژه شهرستان ری در این مراسم گفت: فرمانداری شهرستان ری در طول سه سال دولت تدبیر و امید با ایجاد یک فضای همدلی و همزبانی در میان تمام گروه ها، جریان ها و نهاد های مختلف شهرستان از ظرفیت آنان در جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان استفاده کرده است.
هدایت الله جمالی پور با اشاره به اینکه قدم های بزرگی برای عمران و آبادانی شهرستان ری در طول سه سال برداشته شده است افزود: فرمانداری ری با حمایت های رئیس جمهوری در حوزه های آموزش و پرورش، بهداشت و آب شرب کارهای شایسته ای را در جهت توسعه شهرستان انجام داده است.
وی با بیان اینکه فرمانداری همچنین کمک های زیادی در جهت رفع نواقص مدارس شهرستان کرده است، خاطر نشان کرد: بسیاری از مدارسی که بالای 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشتند با ترزیق اعتبار لازم به بهره برداری رسیده اند و در طول این سه سال هر ساله بین سه تا پنج مرکز آموزشی در سطح شهرستان به بهره برداری رسیده است.
جمالی پور عنوان کرد: خیرین مدرسه ساز با ساختن مراکز آموزشی یادگاری از خود به جا می گذارند که بهترین توشه زندگیشان است و با این کار خدا پسندانه خود را در تلاش دانش آموزان برای توسعه کشور سهیم می کنند..
قیام دشت مرکز بخش خاوران از توابع شهرستان ری در ۱۵ کیلومتری جاده خاوران و در انتهای جنوب شرقی حریم منطقه 15 (ناحیه 7) شهرداری تهران واقع شده است..
 
برچسب ها برچسب ها برچسب هاشهرری


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه