۱۳۹۹ جمعه ۱۶ خرداد - 6/5/2020 8:21:30 PM / تهران - 7:21 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 266  
جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان ری باحضور رتبه های ممتاز کنکور برگزار شد؛

گلریزان 11 میلیارد و 300میلیون تومانی

در جشنواره خیرین مدرسه ساز شهر ری که در سالن اجتماعات فرهنگسرای ولا با حضور اصناف و شاغلان صنعت و معدن و مدیران آموزش و پرورش ناحیه یک و دو ری، ائمه جماعات مساجد و شهروندان شهر ری برگزار شد؛ خیران نیکو کار در اقدامی خیر خواهانه 11 میلیارد و 300 میلیون تومان در امر مدرسه سازی تعهد کردند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ دوشنبه ۱۹ اسفند ساعت 09:58 تعداد بازدید : ۲۲۵۸


بر پایه این گزارش خبر نگار مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، جشنواره خیرین مدرسه ساز شهر ری ساعت  ۹ صبح با حضور ۳۲ خیّر مدرسه ساز و همراهی صاحبان مشاغل و مدیران بخش صنعت و معدن در حالی برگزار شد که در همان ابتدای مراسم خیرین مدرسه ساز ساخت چند مدرسه ۷ کلاسه از نقاط دور افتاده و محروم شهر ری را تقبل کردند که احداث آنها در محله های کوی فرزاد، کاووسیه، خیابان امامزاده (ع) و بلوار شورا پیش بینی شده است.
«داود عمو حیدری » مدیر داره آموزش و پرورش ناحیه دو شهر ری ضمن قدر دانی از همت بلند خیرین مدرسه ساز در جهت رفع کمبودها حوزه آموزش و پرورش به تراکم بالای جمعیت دانش آموزان شهر ری در کلاس های درس و فضاهای نامناسب این محدوده اشاره کرد که با تلاش جامعه خیرین مدرسه ساز این شرایط بهبود یابد. 
در ادامه مراسم جشنواره خیرین مدرسه ساز شهر ری،  خانم « احترام فرنو » نماینده خیرین مدرسه ساز شهر تهران ضمن قرائت پیام دکتر حافظی رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور به مهمانان نگاه خود را در زمینه مدرسه سازی بیان کرد. 
وی از مدسه سازی به عنوان نوعی عبادت یاد کرد  و گفت:« در شرایط کنونی جامعه مدرسه سازی بر همه امور واجب و ضروری است، چرا که هسته اصلی علم و دانش کشور در بهبود وضعیت درسی و علمی آینده سازان میهن و دانش آموزان است .»
یکی از بخش های جذاب و دیدنی جشنواره خیرین مدرسه ساز شهر ری معرفی و تجلیل از نخبگان علمی و فرهنگی شهر ری بود. در این برنامه دانشجویان ممتاز و رتبه ای زیر ۱۰۰ کنکور سراسری در رشته های مختلف، همچنین نخبگان علمی و پژوهشی کشور در علوم قرآنی و علمی مورد تشویق و تقدیر حاضران قرار گرفتند .
تقدیر از چهره های علمی و فرهنگی شهرداری، رئیس اداره آموزش و پرورش شهر ری ، امام جمعه شهر ری، نماینده مجمع خیرین مدرسه ساز ، فرماندار شهر ری و دیگر افراد به صحنه دعوت شدند تا به نوعی با حضور خود مایه دلگرمی  و افزایش اعتماد به نفس این گروه از دانشجویان ممتاز و برگزیده شوند.
در ادامه مراسم جشنواره خیرین مدرسه ساز شهر ری، گروه سرود مدرسه استثنایی میلاد  پا به صحنه گذاشتند و با هنرمندی خود موضوع مدرسه سازی و ایثار را چاشنی هنر خود کردند که باعث افزایش شور و اشتیاق حاضران و همچنین ایجاد صحنه های زیبا و جذاب شده بود.
در جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرری خیرین مدرسه ساز با همیاری خود سبد گلریزان محبت را سرشار از گل های بهاری کردند.  جمع آوری ۱۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی از سوی دعوت شدگان به مراسم که از جامعه شاغل در بخش صنعت و معدن بودند جزو نقاط قوت آن بود
در حاشیه مراسم جشنواره نیز برخی از دعوت شدگان عنوان می کردند که زمان اجرای جشنواره در پایان سال مناسب نیست و بهتر است اینگونه جشنواره های در ماه هایی چون آبان و آذرماه هر سال بر پا شود. 
 

مریم قاسمی


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 گلریزان 11 میلیارد و 300میلیون تومانی ۱۳۹۲ دوشنبه ۱۹ اسفند

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه