مدیر مدرسه برتر منطقه 18 در برگزاری جشنواره خیرین مطرح کرد؛ سطح جشنواره ها را با استمرار آن ارتقا دهیم


مدیر دبستان جواد موفقیان در منطقه 18 آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به مزایای برگزاری جشنواره های خیری پیشنهاد داد: با تکرار جشنواره های خیری در سال های آینده می توان زمینه ارتقای هر چه بیشتر سطح آن را فراهم کردم.


بهجت اسدیان در گفت و گو با خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز می افزاید: جشنواره خیرین مدرسه ساز آثار فرهنگی و اقتصادی به همراه دارد. در این جشنواره ها از یك سو دانش آموزان و اولیای آنان با فرهنگ خیری و کار خیر آشنا می شوند و از سوموجب مشارکت خیرین بیشتر در کمک به فضاهای آموزشی و ایجاد انگیزه در آنان و نیز جلب رضایت خیرین می شود.
وی با اشاره به برنامه های این مدرسه در روز جشنواره ادامه می دهد:در روز برپایی جشنواره تلاش کردیم بهترین برنامه ها را به اجرا درآوریم که از آن جمله می توان به تقدیر از مهندس موفقیان، قرائت دسته جمعی قرآن کریم توسط دانش آموزان، اجرای دکلمه، نمایش نامه، قرائت زندگینامه آقای موفقیان به همراه نمایش اسلاید، بیان عملکرد دبستان، اهدای تقدیرنامه به خیرین و ... اشاره کرد.
مدیر این آموزشگاه برگزاری جشنواره را حاصل کار مشترک همکاران فرهنگی، دانش آموزان و اولیای آنان می داند و می گوید: برنامه های جشنواره در قالب کارهای گروهی و به شكل مشارکتی انجام شد و از آنجا که حاصل همکاری همگانی بود نتایج رضایت بخشی به همراه داشت.
وی به آثار برگزاری جشنواره در مدرسه اشاره و تصریح می کند: بعد از مراسم یکی از همکاران مدرسه ما هزینه درمان و جراحی یکی از دانش آزموان را که مدتی در بستر بیماری بود متقبل می شود، دو همکار دیگر هزینه پذیرایی از دانش آموزان در اعیاد ومراسم را بر عهده می گیرند و یکی از اولیا هم هزینه برپایی مراسم جشن تکلیف دانش آموزان پایه سوم را متعهد می شود كه بدون شك این اعمال نیک به تمامی حاصل برگزاری جشنواره خیری در مدرسه است.
اسدیان در خصوص چگونگی ارتباط مدرسه با خیر سازنده آن خاطرنشان می کند: از آنجا که آقای موفقیان در خارج از کشور زندگی می کنند ارتباط با ایشان عمدتا از طریق تماس تلفنی برقرار است؛ البته ما به طور مستمر با نماینده این خیر در ارتباط هستیم.
 

 منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۵ شنبه ۲۵ ارديبهشت
کدخبر:1154منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۵ بيست و پنجم ارديبهشتلینک خبر: http://www.www.khayerinemadresesaz.ir/Pages/News-1154.aspx