ترویج یک ایدئولوژی، مسبب ساخت مدرسه ای شد/ ساخت یک مدرسه با مشارکت دانش آموزان در منطقه 6


با مشارکت دانش آموزان در نوزدهمین جشنواره تکریم خیرین مدرسه ساز هزینه ساخت یک مدرسه تامین شد.

رییس آموزش و پرورش منطقه 6 استان تهران در گفتگو با خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز گفت: خوشبختانه نوزدهمین جشنواره تکریم خیرین مدرسه سازهمانطور که انتظار می رفت به بهترین شکل خود برگزار شده است.

زهرا پروازی مقدم همچنین افزود: نکته جالبی که در جشنواره امسال وجود داشت ابتکار و نوآوری هایی بود که در این منطقه انجام شد، به این صورت که در برخی مدارس سررسید هایی را توزیع کردند که در آن ها به معرفی خیرین مدرسه ساز پرداخته شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: از آنجا که دکتر مصلی نژاد به عنوان خیر پیشکسوت در این حوزه، همواره تاکید داشتندد که ساخت مدارس توست نیکوکاران باید به تربیت خیرین منجر شود، در نوزدهمین جشنواره قرار بر آن شد که با مشارکت دانش آموزان منطقه 6، مدرسه ای جدید ساخته شود که این امر بسیار ارزشمند است و می تواند تاثیر قابل توجهی در روحیه انسان دوستانه دانش آموزان داشته باشد. 

رییس آمورش و پرورش منطقه 6 استان تهران اظهار داشت: پیش از آغاز جشنواره از مدارسی که توسط خیرین ایجاد نشده بودند نیز درخواست شد که اگر تمایل دارند در جشنواره تکریم خیرین مدرسه ساز مشارکت داشته باشند که خوشبختانه چند مورد از این مدارس استقبال کرده اند.

وی همچنین اذعان داشت: نکته جالب دیگر در خصوص این جشنواره، حضور اقلیت های خیر مدرسه ساز در آن بود، که علی رغم اینکه تمایلی  به شرکت در این مراسم نداشتند در نهایت با اشتیاق فراوان حاضر شدند.

پروازی مقدم در پایان تاکید کرد: تقریبا در تمام مدارس منطقه جشنواره تکریم خیرین مدرسه ساز برگزار شد که در اغلب آن ها مسئولان و معاونان منطقه 6 حضور داشتند، با این حال انتظار می رود که با همکاری مسئولان و همچنین مدارس جشنواره پرثمری داشته باشیم.

 


منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۵ اسفند
کدخبر:1461منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۵ بيست و پنجم اسفندلینک خبر: http://www.www.khayerinemadresesaz.ir/Pages/News-1461.aspx