با حضور رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران انجام شد؛ آغاز عملیات ساخت مدرسه 14 کلاسه خیرساز در منطقه 18 تهران


آیین کلنگ زنی و احداث مدرسه خیرساز دولتی در اولین جلسه مدیران در سال ۱۳۹۸ با موضوع احداث مدرسه خیرساز صبح امروز با حضوربنی آدم رییس مجمع خیرین شهر تهران ، جعفری مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، علیرضا راهپیما نماینده ویژه مدیر کل در امور خیرین مدرسه ساز، رضا مرادی مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۸ ، حجت الاسلام شاهی عربلو مدیر حوزه علمیه پنج تن آل عبا، گیتی کبیری و مهشید خاکباز نژاد عضو مجمع خیرین مدرسه ساز ، مدیران مدارس منطقه و سایر مسئولین منطقه‌ای؛ برگزار گردید.

 

 
 در ابتدای این آیین رضا مرادی مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۸، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و با توجه به موضوع افزایش آمار جامعه دانش آموزی و به تبع آن بالا رفتن تراکم دانش آموزی عنوان نمود : با توجه به کمبود فضای آموزشی که جز مشکلات جدی آموزش و پرورش می باشد وخدمت و کمک رسانی به مردم از برترین عبادت هاست، آموزش و پرورش  برای توسعه زیرساخت های آموزشی به همت خیرین مدرسه ساز نیاز دارد.
 
در این آیین حجت الاسلام شاهی عربلو مدیر حوزه علمیه پنج تن آل عبا عنوان کرد :خوشحالیم دراین روز نتیجه قدرت جمهوری اسلامی در عمل می بینیم که مستکبرین جهانی به لرزه درآمدند که سپاه پاسداران جمهوری اسلامی که خدمتگزار این نظام است باسوادترین مهربان ترین درست ترین است.
 
 در ادامه مهشید خاکباز نژاد خیر و عضو مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان کشوراز حضور مسئولین و مدیران قدردانی نمود و در زمینه اهمیت مدرسه وحضور حساس فرزندان مان در این مکان عنوان نمود: آموزش و پرورش مهمترین نهاد کشور است چرا که حساس ترین و تاثیر پذیر ترین مقطع سنی کودکی و نوجوانی فرزندانمان که آینده ساز مملکت مان هستند در این مکان شکل می گیرد و غیر قابل انکار است که این شکل گیری در خانواده و یقیناً در نهاد جامعه تاثیرگذار خواهد بود، نیروهای ساعی مدیرمتخصص تحت آموزش تربیت این نهاد پا به عرصه این جامعه می‌گذارند و همه اینها نیازمند مکانی است به نام مدرسه.
 
در ادامه علیرضا راهپیما نماینده ویژه مدیرکل در امور خیرین مدرسه ساز، از روح بزرگ خیرین گفت و بیان کرد: کسی که در راه خیر قدم برمی دارد و از مالش می‌گذرد روح بسیار بزرگی دارد.
 
جعفری مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه ساز کل کشور نیز در این آیین اززینت دنیا و جامعه گفت و بیان کرد: مال و فرزند زینت های این دنیاست و در جامعه نیز نیروی انسانی و نیروی اقتصادی است که برای جامعه مهم است و تاثیر گذار می باشد، اگر اینها تبدیل به باقیات وصالحات شود و سالیان سال جاری شود درجامعه بسیار بهتر و امید بخش است.


منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۸ شنبه ۲۴ فروردين
کدخبر:1919منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۸ بيست و چهارم فروردينلینک خبر: http://www.www.khayerinemadresesaz.ir/Pages/News-1919.aspx