همزمان با اول مهرماه افتتاح آموزشگاه خیرساز" باقی" در منطقه 14 تهران با حضور رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور


صبح امروز یكم مهر ماه با حضور دكتر حافظی رییس جامعه خیرین مدرسه‌ساز كشور، محمدرضا قربانی مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، نیکنام معاون بنیاد شهید منطقه، مدیر آموزش و پرورش منطقه و اعضای مجمع تهران، آموزشگاه خیرساز باقی در هنرستان شهید مصطفی روشن در منطقه 14 تهران افتتاح شد.به گزارش خبرنگار مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران، خیر نیك اندیش ابوالحسن باقی در فضای كنار هنرستان شهید روشن اقدام به احداث ساختمانی به متراژ 220 متر مربع در دو طبقه كرده است كه صبح امروز و همزمان با اولین روز بازگشایی مدارس به طور رسمی افتتاح شد. طبقه اول این ساختمان به نمازخانه و طبقه دوم آن به دو كارگاه و سایت كامپیوتر و یك اتاق اداری اختصاص یافته است.

بر اساس این گزارش عملیات ساخت آموزشگاه خیری "باقی" از 15 فرودین سال جاری با اختصاص 150 میلیون تومان از سوی این خیر نیکوکار آغاز شده بود كه امروز با تكمیل مراحل ساخت به بهره‌برداری رسید.

در مراسم افتتاح ساختمان "ابوالحسن باقی" با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خیر  این مدرسه و رییس جامعه خیرین مدرسه ساز كشور قدردانی شد.

یادآور می شود خیر مدرسه ساز ابوالحسن باقی پیش از این نیز یك آموزشگاه در منطقه 19 آموزش و پرورش شهر تهران احداث كرده است.

 

سپیده شاه محمدیمنتشر شده در تاریخ ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱ مهر
کدخبر:938منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۴ اول مهرلینک خبر: http://www.www.khayerinemadresesaz.ir/Pages/News-938.aspx